De toiletjuffrouw

‘Je mag op de middelste, dat is het jongedamestoilet’, zegt ze.
‘Één momentje.’
Ze pakt de spuitbus en een doekje en huppelt het middelste toilet in. Ze poetst en sprayt wat in het hokje en houdt dan de deur voor me open alsof ik de koningin zelf ben die daar haar koninklijke plasje gaat doen.
‘Veel plezier, neem je tijd’, ze zingt het bijna.
Ik grinnik.
Ik was niet bepaald van plan om heel lang te blijven zitten, maar aan het toilet ligt dat zeker niet. Dat is zo schoon dat je er van de vloer kunt eten. Als je toevallig ooit van plan bent om in een openbaar toilet te gaan picknicken zou ik zeker deze pakken.
Als mijn blaas is geleegd en ik de deur opendoe, staat ze daarachter al klaar met haar doekje en spray onder de arm.
‘Keurig achtergelaten jongedame’, complimenteert ze me. Ik voel me als een kind dat een sticker van de juf krijgt. Ondertussen bedenk ik me dat je een enorme drol wel binnenhoudt met zo’n poetsdame die meteen naar binnen stuift om te checken.

De muntjes rinkelen in het schoteltje. ‘Dank je wel, ik doe het niet voor het geld hoor, het is mijn passie’, hoor ik haar nog zeggen.

Ik geloof haar meteen!

Plaats een reactie